RH IWB zásobník G19

1 000 Kč / ks 826,45 Kč bez DPH
Skladem

Vnitřní pouzdro pro zásobník Glock 19

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • vnitřní
  • skryté nošení
  • nastavení svoru
  • vakuově lisované

Vnitřní opasková pouzdra jsou konstruována tak, aby zabírala co nejméně místa v kalhotách. Ručně broušené hrany pouzdra netlačí do nohy nebo břicha. Tvar zásobníku je velmi precizně prolisován do kydexu a ten perfektně padne do pouzdra. Celé pouzdro je z jednoho kusu kydexu jedné barvy nebo motivu. Každé nově udělané vnitřní pouzdro má regulaci svoru, vzhledem k nošení za opaskem je to přínos.

Kydexové pouzdro má tzv. rozšklebenou konstrukci, kdy pouzdro zásobník chrání a zároveň je možné ho pohodlně čistit nebo vyplachovat. Je vyrobeno z 2 mm tenkého ovšem pevného kydexu vždy jedné barvy.

Kde a jak se nosí:

IWB pouzdra můžete nosit jako pravák na boku na 9. hodině. Specialitou vnitřních pouzder je nošení téměř kdekoliv po obvodu pasu těla. Nošením v kalhotách dosáhnete opravdového skrytého nošení s minimálním zvýrazněním nošeného zásobníku z oblečení.

IWB pouzdra se dají nosit celoročně, kdy v létě nastává jejich boom a nejlépe se schovají pod trikem, v tom nemají konkurenci. Pohodlnost je už horší a je o zvyku, přece jenom je to kus materiálu a zbraně za opaskem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: