Vážení zákazníci, dovezli jsme pro Vás další dodávku kolimátorů a zvětšovacích modulů EoTech. V této dodávce naleznete novinky jako jsou např. zvětšovací modul G30.FM za ojedinělou cenu, zvětšovací modul G33.STS v barevném provedení TAN a konečně také kolimátory s obrazcem 2 (.223Rem). Dále jsme naskladnili žádaná pouzdra od Fabarmu - Commando Black Soft Bag a Soft Tactical Bag Professional :-)

EOTech G30.FM

Novinka
Neohodnoceno
Značka: EOTech
11 700 Kč / ks 9 669,42 Kč bez DPH
Skladem

Limitovaný počet zvětšovacích modulů G30.FM. Výroba pro rok 2021 pozastavena z důvodu vytíženosti výrobce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvětšovací modul G30.FM poskytuje střelcům stejně skvělé vlastnosti zvětšení jako "bojem" testované moduly G33/G43/G45 za téměř poloviční cenu. 

G30.FM obsahuje rychloupínací pevnou montáž (MIL-STD-1913) pro rychlou a jednoduchou montáž a demontáž za HWS.

G30.FM je kompatibilní se všemi modely EOTECH HWS.

Společnost EOTECH vyrábí profesionální optiku, které důvěřují profesionálové po celém světě. První holografický zaměřovač byl navržen, vyvinut a vyroben v USA již v roce 1996. Holografické zaměřovače EOTECH HWS, zvětšovací moduly a optiky patří k tomu nejlepšímu, co můžete zakoupit. Jsou používány ozbrojenými složkami po celém světě na širokém spektru zbraní. Náročné normy společnosti EOTECH vyžadují především zaměření na kvalitu výrobků, nikoli na množství. S každým vyrobeným kusem se zachází tak, jako by byl ten, který bude čelit situaci "na život a na smrt". Bez kompromisů. Vítejte ve světě EOTECH. 

Všechny modely zvětšovacích modulů EOTECH mají antireflexní úpravu skel odolných proti poškrábání. Tělo má matovou povrchovou úpravu. Jsou plněný dusíkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optika
Záruka: 2 roky
Model: G30.FM
Zvětšení: 3x
Rozměry: 99x55,8x73,7mm
Hmotnost: 362,9g
Seřízení dioptrií: ANO
Montáž na Picatinny Rail: rychloupínací páková montáž
Možnost odklopení modulu: NE (možnost dokoupení montáže STS - stranové vyklopení)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: