Nůž ANV A100 (ANVA100-005)

Novinka
Značka: ANV Knives
2 990 Kč / ks 2 471,07 Kč bez DPH
Skladem

Čepel - DLC černá SLEIPNER, Rukojeť - GRN modrá, Pojistka - Alock

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehké 3D profilované střenky GRN.

Hluboce mražená čepel.

Plně pravolevý design. Všechny tyto prvky dělají z A100 perfektní EDC, které je připraveno na tvé každodenní dobrodružství.

Je nám jasné, že pokud má být EDC zavírák opravdu dobrý, musí kombinovat několik klíčových funkcí dohromady. Musí být lehký, pohodlný do ruky, spolehlivý a příjemný na pohled i na hraní. Věříme, že A stovka to vše dokonale kombinuje. Její 3D profilované a tvarované střenky z materiálu GRN jsou super lehké, odolné a velmi pohodlné. Čepel má A stovka vyrobenou ze skvělé práškové oceli Elmax, která je po zakalení hluboce mražena a má tak velmi odolné ostří se zachovanou houževnatostí a odolností proti korozi. Celou sestavu pak zajišťuje pravolevý, bezpečný a velmi uživatelsky přívětivý Alock. A100 je také vybavena kontrastním červeným plovoucím backspacerem, který funguje současně jako opora pro dlaň a průvlek pro smyčku nebo talisman. 

ANV tlačítko vhodné pro praváky i leváky v sobě kombinuje výhody otevíracího kolíčku s pohodlím otvoru v čepeli. Střed otevíracího tlačítka označuje ANV Lumidot vyrobený ze švýcarské superluminovy.

Odolný a hladký A-lock kombinuje pravolevost s bezpečností. Je možné ho ovládat v rukavicích a je označen kontrastním indexem červené barvy. Díky super bezpečnému A locku nebudete o Vaší A100 nikdy pochybovat.

Rukojeť v zadní části drží ultra lehký a velmi pevný GRN polymerový plovoucí back spacer, který zlepšuje celkovou ergonomii a dodává sestavě dynamický vzhled. Konec spaceru je opatřen otvorem pro paracord, který je elegantně skryt mezi střenkami.

Krátký, elegantní, bezpečný, montovatelný na obě strany. Náš drátový deep carry kapesní klip je oslavou diskrétnosti a pohotovosti. Díky vzhledu připomínající pero nebude Vaše A100 přitahovat nechtěnou pozornost, zároveň ale bude neustále k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože
Záruka: 2 roky
Barva: modrá
Střenka: GRN
Čepel: ANV Swedge, Drop Point
Celková délka: 210mm
Délka čepele: 88mm
Tloušťka čepele: 3mm
Hmotnost: 72g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: